1. W ostatnim tygodniu wakacji w codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu chcemy zawierzać dzieci i młodzież dziękując za czas wakacji i prosząc o błogosławieństwo Boże na czas nowego roku nauki i formacji. Zapraszamy na adorację codziennie na 17.30

2. W tym tygodniu odbywają się spotkania następujących grup parafialnych:

• Mężczyźni św. Józefa w poniedziałek o 19.15

• Grupa Miłosierdzia w środę o 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

1. Duszpasterską Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 28.08. o godz. 19.00

2. W tym tygodniu przypadają I piątek i sobota miesiąca.

• Piątek 01.09

• Po Mszy św. o godz. 7.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

• o 15.00 Msza św. do Bożego Miłosierdzia

• o 17.30 Nabożeństwo do NSPJ

• Sobota 02.09.

• Po Mszy św. o godz. 7.00 modlitwa różańcowa

• Odwiedziny chorych: z uwagi na zmiany personalne i wyjazdy w tym miesiącu odwiedzimy chorych z tras o. Rogera i o. Artura.

1. Są jeszcze wolne miejsca na jesienną pielgrzymkę parafialną w terminie 29.09 – 1.10. Pielgrzymi odwiedzą m.in. Sandomierz, Kazimierz Dolny, Nałęczów i Opatów. Zapisy i więcej szczegółów w kancelarii parafialnej. Wszystkich zgłoszonych prosimy o wpłacenie przedpłaty w wysokości 200zł do końca sierpnia.

2. Trwa zbiórka fantów na odpustową loterię fantową. Fanty można składać w niedziele i w tygodniu do koszy przy zakrystii!!

3. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna! W pilnych sprawach prosimy o kontakt z duszpasterzami. Sprawy mniej pilne prosimy odłożyć na czas późniejszy.

4. Szkoła Języków Obcych Księży Werbistów ogłasza nabór na kursy na nowy rok szkolny. Oferujemy kursy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego, a także kursy przygotowawcze do matury z matematyki. Więcej szczegółów na plakatach.

5. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę. Do Gościa Niedzielnego dołączona jest płyta DVD z filmem Misja.

6. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłe w tym tygodniu nasze parafianki: Annę Goldmann, l.97, z ul. KEN i Zofię Szewczyk, l. 64, z ul. KEN. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …