1. Przed nami ostatni tydzień odwiedzin duszpasterskich. Przypominamy, że kolędę rozpoczynamy w tygodniu o godz. 16.00 a w soboty i w niedziele o 14.30. Parafian, którzy nie przyjęli nas w wyznaczonym terminie, a chcą przyjąć kolędę informujemy, ze odwiedziny dodatkowe będą w dniach 3 i 4 lutego. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią parafialną. Za tydzień taca kolędowa i kazanie po kolędowe.

2. Dzieci i młodzież rozpoczynają nowy semestr nauki wraca więc Msza św. młodzieżowa we wtorki o 19.00 i Msza szkolna w piątki o godz. 16.30

3. Młodzieży III roku przygotowania do bierzmowania przypominamy o odbiorze z zakrystii zgody na wyjazd rekolekcyjny do Głębinowa w terminie 16-18 lutego.

4. W tym tygodniu spotkania grup duszpasterskich:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i w piątek o 17.30

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Grupa św. Józefa w środę o godz. 19.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Wspólnota Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 17.00

1. W czasie odwiedzin duszpasterskich ksiądz będzie obecny w kancelarii parafialnej tylko w soboty w godz. 9.00 – 11.00

2. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

• Czwartek od 17.00 adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie w intencji powołań

• Piątek po Mszy porannej koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 15.00 Msza ku czci Bożego Miłosierdzia

• Sobota po Mszy porannej modlitwa różańcowa

1. W tym tygodniu swoich chorych odwiedzą: o. Artur, o. Michał i o. Roger. Ojciec Damian w przyszłym tygodniu 9 i 10 lutego.

2. W piątek 02.02. Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Jest to jednocześni dzień życia konsekrowanego. W czasie wieczornej Mszy św. odnowimy nasze śluby zakonne. Tego dnia zbieramy tace, która jest przeznaczona na klasztory klauzurowe.

3. Za tydzień w niedzielę 04.02. dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. W czasie Mszy św. poświęcimy dzieciom świece.

4. Polecamy prasę katolicką. Jest nowy numer: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

5. Jest jeszcze kilka wolnych intencji na Msze św. poranne w tym tygodniu.

6. W ostatnich dniach do wieczności odeszli: Eugenia Krawczyk, l.83, z ul. Osmańczyka, Rozalia Todorowska, l. 87, z ul. Gałczyńskiego i Stanisław Moskal, l. 90, z ul. Osmańczyka . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie