1. Zapraszamy do środy na nabożeństwa do Matki Bożej, a od czwartku do NSPJ. Nabożeństwa odprawiamy w niedziele o 16.30, a w tygodniu o godz. 17.30.

2. Trwamy też w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą sprawujemy w łączności z wieczorną Mszą św.

3. W sobotę 03.06. w Wigilię Zesłania Ducha Św. zapraszamy do kościoła na czuwanie modlitewne – początek o godz. 20.00 zakończenie około północy.

4. Niedziela 04.06. będzie też kolejnym Świętem dziękczynienia. W tym dniu ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz budowy Świątyni Opatrzności Bożej.

5. W poniedziałek 29.05. spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej o 19.15.

6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca

• W czwartek od 17.00 adoracja NS w intencji nowych powołań

• W piątek o godz. 15.00 Msza ku czci Bożego Miłosierdzia

• Odwiedziny chorych w piątek i sobotę wg stałego planu; o. Damian odwiedzi swoich chorych tydzień później 9 i 10 czerwca

1. We wtorek msza św. młodzieżowa o godz. 19.00. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolna w piątek o 16.30.

2. Jest naszą radością, że dwie wspólnoty działające przy naszej parafii tj. Apostolat Cudownego Medalika i Odnowa w Duchu Świętym przeżywają 25 lecie swego istnienia. W tym tygodniu będziemy świętować te jubileusze

• Apostolstwo Cudownego Medalika w sobotę 03.06. w DDP, Msza św. jubileuszowa o godz. 11.00

• Grupa MIRIAM ODŚ w niedzielę 04.06. w czasie Mszy św. o godz. 12.00

1. Od 1 czerwca rozpoczniemy przyjmowanie intencji mszalnych z okazji jubileuszy małżeńskich i szczególnych rocznic urodzenia na nowy rok kalendarzowy. Pozostałe intencje przyjmować będziemy od 1 lipca.

2. Rodziców dzieci klas drugich SP, które w roku szkolnym 2017/2018 mają przystąpić w naszej parafii do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w środę 7 czerwca o godz. 18.45 w kościele.

3. Przypominamy o spotkaniach grup duszpasterskich

• Katechezy Neokatechumenalne w poniedziałek i środę o 18.45

• Grupa Miłosierdzia w środę o 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

• Grupa Biblijna w piątek o 19.00

1. Zachęcamy do udziału w wyjazdach organizowanych przez parafię:

• Młodzież i dzieci zapraszamy na obóz w dniach 6-14 sierpnia w Borowicach

• Pielgrzymka do Częstochowy organizowana przez Radio Maryja w dniu 9 lipca, koszt 40 zł zapisy w Biurze RM środy i piątki 15.00 – 17.00

• Pielgrzymka szlakiem świątyń Podkarpacia 24-27 lipca

• Pielgrzymka Świętokrzyskie i Lubelszczyzna 29.09.-2.10.

Zapisy w kancelarii parafialnej z zaliczką 200zł .

1. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Niedzielę.