1. Dziś o godz. 18.00 w kościele odbędzie się ostatnie w tym roku kolędowanie wraz z naszymi parafialnymi zespołami. Serdecznie zapraszamy! Z tej racji nie będzie dziś nieszporów.

2. W przyszłą niedzielę 05.02. dodatkowa Msza św. dla dzieci klas trzecich i ich rodziców o godz. 15.00.

3. Wchodzimy w ostatni tydzień Odwiedzin Duszpasterskich. Osoby, które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragną przyjąć kapłana w swoim domu prosimy o pilny kontakt z kancelarią. W przyszłą niedzielę taca kolędowa.

4. W czwartek 02.02. święto Ofiarowania Pańskiego tzw. Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Jest jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego – od 17.00 adoracja NS w intencji nowych powołań, a w czasie wieczornej Mszy św. odnowienie ślubów zakonnych.

5. W piątek wspomnienie św. Błażeja patrona chorób gardła. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo gardeł.

6. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach; w tym tygodniu

• W środę o 17.30 nowenna do Matki Bożej

• W piątek o 17.30 nabożeństwo do Serca Jezusowego

1. W piątek z racji I piątku dodatkowe Msze św.

• O 15.00 do Miłosierdzia Bożego

• O 19.00 dla i za mężczyzn

1. Mamy jeszcze wolne intencji w tym tygodniu na godz. 7.00 – chętnych zapraszamy do kancelarii.

2. W piątek i sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną wg stałego porządku.

3. W sobotę 04.02. planujemy rozbiórkę świątecznej dekoracji. Chętnych do pomocy zapraszamy na godz. 9.00 do kościoła – każda para rąk będzie przydatna.

4. WSNE zaprasza na kurs NOWE ŻYCIE, który odbędzie się w dniach 24-26 luty w Domu Dobrego Pasterza. Zgłoszenia i informacje u o. Damiana i w kancelarii.

5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli, a także lutowy numer Małego Gościa.

6. Na stolikach z prasą obok biuletynu wyłożone są informatory o wyjazdach organizowanych przez naszą parafię w sezonie letnim. Planujemy następujące wyjazdy:

• W czerwcu pielgrzymkach do Niemiec i Czech

• W lipcu pielgrzymka szlakiem świątyń Podkarpacia

• Na przełomie września i października odwiedzimy Świętokrzyskie i Lubelszczyznę

• Młodzież i dzieci zapraszamy na obóz w dniach 6-14 sierpnia w Borowicach k. Karpacza.

• Szczegółowe informacje w informatorach.
  1. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie: Józef Klimas, l. 72, z ul. KEN i Stanisław Kanaś, l. 67, z ul. KEN. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …