1. Zapraszamy na adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie dziś od 16.15
    w intencji dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodzin.

2. Uroczystość I Komunii św. dla 156 dzieci naszej parafii w przyszłą niedzielę 06.05.

• Spowiedź św. dzieci w sobotę o godz. 9.00 i 11.00

• Msze św. I Komunii o godz. 9.00 i 11.00

• Pozostałe Msze św. dla parafian o 7.30, 13.00, 17.00 i 20.00

• Nabożeństwo dziękczynne w niedzielę o godz. 15.30

1. We wtorek rozpoczyna się miesiąc maj, a z nim nabożeństwa ku czci Matki Bożej. Zapraszamy na tradycyjne majówki w dni zwykłe o 17.30, a w niedziele
    i w uroczystości o 16.30.

2. W czwartek 03.05. Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego. W czasie Mszy św. o godz. 20.00 specjalne błogosławieństwo dla tegorocznych maturzystów.

3. Nie ma w tym tygodniu Mszy młodzieżowej i Mszy szkolnej.

4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek, piątek i sobotę wg stałych godzin.

5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

• w piątek po Mszy św. porannej Koronka do Bożego Miłosierdzia

• w sobotę po Mszy św. porannej modlitwa różańcowa

• chorych odwiedzamy według indywidualnych ustaleń

1. Byli ministranci wyszli z inicjatywą organizacji międzypokoleniowego spotkania LSO naszej parafii. Odbędzie się ono w sobotę 2 czerwca od wieczornej Mszy św. potem spotkanie w parku parafialnym przy grillu. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

2. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

3. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych na tegoroczne parafialne wyjazdy. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią.

4. Informujemy, że najbliższe wolne intencje mszalne mamy dopiero w końcówce wakacji. Nie ma już w tym roku wolnych intencji w sobotnie wieczory i w niedziele.

5. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą w tych dniach Helenę Petryk, l. 86
    z ul. Kwiatowej. Wieczny odpoczynek …