1. W środę 01.08. rozpoczyna się wakacyjny wyjazd naszych dzieci. Zbiórka na parkingu przy Hali Nysa o godz. 9.00. Ojcu Arturowi, s. Gabrieli i wszystkim opiekunom oraz dzieciom życzymy błogosławieństwa Bożego na czas wypoczynku.

2. Od poniedziałku do piątku od godz. 17.30 do wieczornej Mszy św. odbywa się cicha adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

3. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

• Żywy Różaniec w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 17.00

1. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

• w czwartek od godz. 17.00 adoracja NS w intencji powołań

• w piątek po Mszy porannej Koronka, a o 15.00 Msza św. ku czci Bożego Miłosierdzia

• w sobotę po Mszy porannej modlitwa różańcowa

1. Informujemy, że piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 12 – 18 sierpnia. Chętnych do udziału zapraszamy do zapisu w kancelarii. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów odbędzie się w niedzielę 05.08. po Mszy św. o godz. 17.00 w salce Świętego Krzyża.

2. Przypominamy, że przyjmujemy już jubileuszowe intencje Mszalne na 2019 rok.

3. Polecamy prasę katolicką, a szczególnie najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

4. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą w tych dniach: Władysławę Szczotka z ul. Stęczyńskiego. Wieczny odpoczynek …