1. Ksiądz Prałat Mikołaj Mróz zaprasza na uroczystości odpustowe ku czci. Św. Jakuba. Dzisiaj o godz. 12.00 Msza św., a po niej na rynku Jarmark Jakubowy – zapraszamy do udziału.

2. Mimo okresu urlopowego odbywają się spotkania niektórych grup parafialnych:

• Grupa św. Józefa w poniedziałek o 19.15

• Grupa Miłosierdzia w środę o 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

1. Z racji I Piątku miesiąca zapraszamy na Msze św. do Bożego Miłosierdzia w piątek na godz. 15.00.

2. Decyzją o. Prowincjała posługę w naszej wspólnocie kończy o. Piotr Śledź, który został przeznaczony do nowej misji naszego zgromadzenia w Oslo w Norwegii. W przyszłą niedzielę 06.08. w czasie Mszy św. o godz. 12.00 będziemy chcieli wyrazić wdzięczność ojcu Piotrowi za dwa lata obecności w naszej wspólnocie. Zapraszamy do licznego udziału w tej Mszy św.

3. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która w tym roku odbędzie się w dniach 13-19 sierpnia; koszt udziału 35zł. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów odbędzie się w niedzielę 06.08. po Mszy św. o godz. 17.00 w salce św. Krzyża.

4. Rodziców dzieci wyjeżdżających w sierpniu do Borowic zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek 04.08. na godz. 18.45 do kościoła. Obecność rodziców obowiązkowa!

5. Są jeszcze wolne miejsca na jesienną pielgrzymkę parafialną w terminie 29.09 – 1.10. Pielgrzymi odwiedzą m.in. Sandomierz, Kazimierz Dolny, Nałęczów i Opatów. Zapisy i więcej szczegółów w kancelarii parafialnej.

6. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

7. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłe w tym tygodniu parafianki: Marię Kardaś, l. 78 z ul. KEN i Walentynę Wójtowicz, l. 88, z ul. Grodkowskiej . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …