Parafia Matki Bożej Bolesnej

Parafia Matki Bożej Bolesnej
w Nysie

  • Drag your image here
  • Drag your image here
  • Drag your image here

Nowe ogłoszenia 28.05.2017

Wpatrzeni w niebo

W pierwszym czytaniu spotykamy dziś uczniów zapatrzonych w niebo – w Jezusa wstępującego do Ojca. Ale z tego zapatrzenia zostają szybko wyrwani przez mężów w białych szatach. Wyrwani by nie stali bezczynnie, ale by poszli do swoich braci i dzielili się tym czego doświadczyli dzięki żywej relacji z Jezusem Chrystusem.

Wszelkie doświadczenia bliskości z Bogiem, które są nam dane, są prezentem dla umocnieni naszej wiary, ale jednocześnie są zadaniem. Bóg udziela nam siebie byśmy dzielili się później świadectwem spotkania z Nim z drugim człowiekiem. Słyszymy dziś w Ewangelii jakże konkretnie idźcie i głoście. Wkraczając w nowy tydzień proś dziś Jezusa o odwagę do dzielenia swojej wiary z tymi, wśród których żyjesz, pracujesz, działasz. Tylko wiara dzielona może wzrastać i prowadzić do nowych, piękniejszych relacji z Bogiem i ludźmi.

 

Pojawiły się nowe ogłoszenia na okres 28.05 - 04.06
Zapraszamy do obejrzenia: