Chór Hosanna

Chór parafialny o nazwie „Hosanna" został założony na początku lat pięćdziesiątych przez ówczesnego proboszcza o. Alfonsa Boniewicza SVD. Obecnie ponad czterdziestu chórzystów pracuje pod kierunkiem dyrygentów Krystyny i Mariusza Drożdżalów. Chór od samego początku swojej działalności uświetnia ważniejsze uroczystości i święta w parafii. Ponadto bierze udział w licznych uroczystościach, imprezach artystycznych i przeglądach zarówno regionalnych jak i krajowych. Cała grupa jest niezwykle zintegrowana, a jednocześnie bardzo otwarta na nowych współpracowników i nowe wyzwania. Wspólnie motywują się do częstych ćwiczeń, przez co wzrasta wartość artystycz¬na chóru. Poświadczają to liczne wyróżnienia i nagrody, a także zaproszenia do współpracy od instytucji kulturalnych i kościelnych.